1994 yılından bugüne İç Mimar Barış Öztek’ in Mimarlık, Mobilya Üretimi, Tadilat konularındaki deneyimi ile Sacura İç Mimarlık Ofisimiz çağdaş, yenilikçi tasarım ve uygulama konularında hizmet vermektedir. www.sacura.com.tr

Amacımız
Teknik olarak alt yapısını ve standartlarını yüksek tutarak gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde yarattığımız mekânları kreatif fikirler ile bezeyerek kendine has kimliği ile yaşanası, pozitif enerjisi yüksek ortamlar yaratmaktır. Kısacası, tek amacımız; başından sonuna kadar tüm süreçlerinde sizi yeni mekanınızda mutlu etmektir.

 

Avantajlarımız
Müşterilerimizin stil tercihleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, güçlü deneyimimiz ve profesyonel vizyonumuz ile teknik düzenleme ve planlamaları yaparak projelerimizi oluştururuz. Tüm yaratıcı ve uygulama aşamalarında iş ortaklarımızı konuya dahil ederek müşterimize keyifli ve yaratıcı süreç yaşatırken, yaptığımız iş konusunda şeffaf ve dürüst bir yol izleriz. Çünkü, biz güzelin ve estetiğin peşinden giderek, onu her seferinde sizin için yeniden keşfederken, bu süreci de size güzel bir anı olarak yaşatmak isteriz.

Nasıl Yol Alırız?

Önce sizi dinler, ihtiyaçlarınızı ve hayallerinizi öğreniriz. Sonra tasarlanan mekanı size adım adım, teknik çizimler, resimler ve malzemeler ile görselleştirerek anlatırız ve her aşamasında onay alarak, tüm adımlara fikirlerinizle sizi dahil ederek yol alırız. Dekorasyon sektöründeki 3. parti ilişkilerimiz ile projeye göre seçilmiş kaliteli malzemeleri, en uygun fiyatlarda tedarik eder, satın alımları gerçekleştiririz. Çizimler ile detaylı bir şekilde projelendirilmiş tasarımlarımızı güçlü teknik ekibimiz ile planlanan zaman çizelgesi içerisinde hayata geçiririz. Mekanın tüm giydirmelerini yaparken bir taraftan mobilyalarınızı üretir, tedariklerimizi gerçekleştiririz. İşin sonunda, size, yaşayacağınız mekana çantanızı alıp gelmek ve hoş bir sohbet ile arkadaşlarınızı, sevdiklerinizi ağırlamak ve pek tabii ki zevkle içinde yaşamak kalır.

Detaylı bilgi için www.sacura.com.tr