ŞİRKET TARİHÇESİ

Formart Yapı Denetim; 40 yılı aşkın tecrübe neticesinde, 2007 yılında Mimar Aydın Öztek tarafından kurulmuş olup, 702 no’lu yapı denetim lisans belgesi ile inşaat sektöründe yapı denetim hizmetleri vermektedir.

2013 yılı itibarı ile 13 Y 0753 numaralı kentsel dönüşüm lisans belgesini de alan Formart, kentsel dönüşüm kapsamında riskli yapılar alanında ayrıca faaliyet göstermektedir.

Aydın Öztek, 1974 yılı itibarı ile kendi şirketlerinin Genel Müdür’ü olarak hizmet vermeye başlamış, Türkiye’nin birçok yerinde MİMAR-MÜTEAHHİT olarak çalışmalar yapmıştır.

0+
TAMAMLANMIŞ PROJE
0%
MUTLU MÜŞTERİ!
0
ÇALIŞAN
0
MARKA İŞBİRLİĞİ

NEDEN FORMART?

Formart Yapı Denetim, inşaat sektörünün her alanında 40 yılı aşkın tecrübesi ve bakanlık onaylı sertifikaları ile size profesyonel danışmanlık ve hizmet sunar.

Formart; Alt Yapı ve Kentsel Dönüşüm Yasası ve Yapı Denetim Yasası’nı iyi bilen, doğru yorumlayan, hizmet verdiği kişi ve kuruluşları mağduriyetten koruyan, kentsel dönüşüm, riskli alanlar ve riskli yapılar hususunda malikleri bireysel veya grup olarak bilinçlendiren ve teknik danışmanlık veren bir kuruluştur.

Hizmetlerimizi kısaca aşağıdaki gibi listeleyebiliriz.
• Yapı Denetim
• Kentsel Dönüşüm ve Riskli Yapılar
• Mimarlık ve Proje
• İç Mimarlık ve Tasarım

Formart Yapı Denetim, İstanbul’da etkin kadrosuyla hizmet vermektedir.

sign

Güvenilir Çözüm

0216 345 14 14

Yüzlerce Proje

Form Yapı Denetim Kataloğunu İndirebilirsiniz KATALOG İNDİR